http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • BERGAMUTKA w JUPI PARKU

    BERGAMUTKA w JUPI PARKU Muzyczne Hopsasanki środa, 27.09.2017, godz. 15.00, JUPI PARK MANUFAKTURA   Na zajęciach będziemy bawić się rytmem,...

    Czytaj więcej...

zdjęcie 5

JUPI PARK to więcej niż sala zabaw!

 

Twoje dziecko jest znudzone zakupami? Marzysz o wizycie w kinie lub kolacji we dwoje? Teraz to już nie problem, ponieważ w Manufakturze pojawiło się zupełnie nowe miejsce, stworzone z myślą o rozrywce Twojego dziecka! JUPI PARK to niezwykła sala zabaw, która przeniesie swoich małych gości w tropikalny świat JUPIKA i jego egzotycznych zwierząt. Kręte zjeżdżalnie, labirynty, trampoliny, armatki pneumatyczne, baseny z piłeczkami zachęcają młodych poszukiwaczy przygód do dzikiej zabawy. Zarówno mali majsterkowicze, wielbicielki mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą w sali zabaw JUPI PARK coś dla siebie. JUPI PARK to wyjątkowa sala zabaw dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości , zapomnieć o codziennych problemach i przenieść się wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli. Wizyta w JUPI PARK to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych rodziców, którzy chcą intensywnie wykorzystać wolny czas oraz świetnie bawić się wspólnie ze swoimi dziećmi.

Natomiast rezerwacja usług niani na placu zapewnia bezpieczną zabawę na placu nawet dla najmłodszych, podczas gdy rodzice mogą w tym czasie spokojnie zrobić zakupy.

 

Urodziny z JUPIKIEM w różnych stylach!Z myślą o indywidualnych upodobaniach każdego dziecka JUPI PARK przygotował propozycję urodzin w różnych stylach, prowadzonych przez animatorki w odpowiednim przebraniu. Stań się wróżką, która czaruje swoją magiczną różdżką lub piratem, który odkrywa nowe lądy. Scenariusz imprezy w stylu czarodziejskim lub pirackim jest wliczony w cenę urodzin!Zapomnij o codzienności - daj się wciągnąć w WIR ZABAWY! JUPI PARK to niezwykła kraina, w której dzieci spędzają wspaniały czas, a rodzice mogą odetchnąć od codziennych obowiązków bawiąc się wraz ze swoimi latoroślami, bądź odpoczywając w strefie kawiarnianej.

Tylko u nas:

Atrakcje multimedialne, zabawki edukacyjne i interaktywne, maty edukacyjnezdjęcie 1
Niesamowity JUPI gaj czyli labirynt z mnóstwem atrakcji
Jeździki, rowerki i inne pojazdy czekają zaparkowane na profesjonalnym torze 
Podwójna tygrysia zjeżdżalnia falista
Zjeżdżalnie tubowa
Zjeżdżalnia spiralna
Tunele, mosty i tajemnicze przejścia linowe 
Twister czyli podest do wirowania
Spider tower czyli niesamowita wieża wspinaczkowa- z samej góry mali alpiniści mają doskonały widok na całą salę!
Wygrodzona strefa zabaw dla Maluszków, wypełniona miękkimi zabawkami i bujaczkami- ogormny krokodyl i biedronka czekają!
Miękka zjeżdżalnia dla najmłodszych
Kąciki tematyczne- warsztat małego majsterkowicza, stylowa kuchnia, sklep
Aż dwa suche baseny wypełnione setkami kolorowych kulek 
Podwójna trampolina- to świetne miejsce do wspólnej zabawy dla dzieci i rodziców
Przytulna strefa kawiarniana dla rodziców
Armatki pneumatyczne oraz fontanna tryskająca miękkimi piłeczkami z gąbki- to doskonała strefa do zabawy dla całej grupy
Bezpłatne spotkania informacyjne dla rodziców
Przedszkole na godziny (superniania w JUPI PARKU)
Organizacja imprez okazjonalnych/ organizacja eventów
WIFI na terenie całej sali zabaw
Antypoślizgowa podłoga
Monitorowany oraz klimatyzowany lokal

 

Wszystkie skoki i zjazdy zabezpieczone są odpowiednimi miękkimi matami, a wszystkie elementy atestowane przez TUV oraz zamontowane zgodnie z normą EN 1176/77.