http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

Sala zabaw Przemyślu

 

10Niezwykła sala zabaw w Galerii Sanowa zaprasza do kolorowego świata szaleństw, nieograniczonej zabawy i radości.
W sali zabaw JUPI PARK zapewnisz dziecku masę frajdi i śmiechu, a także zabawę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Przemyślu, to także szansa na nauczenie małego dziecka zachowań w grupie, co jest szczególnie ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

W JUPI PARKU w Galerii Sanowa zorganizujesz także wspaniałe urodziny dla swojego dziecka. Nie przejmuj się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Przemyślu to same powody do radości dla dzieci i dorosłych. Dzieci będą się bawić do woli, a JUPI PARK przeniesie je do świata czarodziejek lub piratów. Imprezę poprowadzi animatorka w wybranym przez Twoje dziecko przebraniu, a rodzaj i tematyka zabaw urodzinowych zostanie dostosowana do potrzeb i wymagań jubilata.

W JUPI PARKU w Galerii Sanowa spędzisz z dzieckiem czas pełen ruchu i wspólnej zabawy, ale możesz również zostawić malucha pod naszą profesjonalną opieką, a wolną chwilę wykorzystać na spokojne zakupy lub kino we dwoje.

 

 

bajkowa sala na strone