http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

  • Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka?

            Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Voucher lub karnet do JUPI PARKU to najlepszy pomysł!     Zbliżają się Święta, na które czekają...

    Czytaj więcej...

Sala zabaw Przemyślu

 

10Niezwykła sala zabaw w Galerii Sanowa zaprasza do kolorowego świata szaleństw, nieograniczonej zabawy i radości.
W sali zabaw JUPI PARK zapewnisz dziecku masę frajdi i śmiechu, a także zabawę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Przemyślu, to także szansa na nauczenie małego dziecka zachowań w grupie, co jest szczególnie ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

W JUPI PARKU w Galerii Sanowa zorganizujesz także wspaniałe urodziny dla swojego dziecka. Nie przejmuj się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Przemyślu to same powody do radości dla dzieci i dorosłych. Dzieci będą się bawić do woli, a JUPI PARK przeniesie je do świata czarodziejek lub piratów. Imprezę poprowadzi animatorka w wybranym przez Twoje dziecko przebraniu, a rodzaj i tematyka zabaw urodzinowych zostanie dostosowana do potrzeb i wymagań jubilata.

W JUPI PARKU w Galerii Sanowa spędzisz z dzieckiem czas pełen ruchu i wspólnej zabawy, ale możesz również zostawić malucha pod naszą profesjonalną opieką, a wolną chwilę wykorzystać na spokojne zakupy lub kino we dwoje.

 

 

bajkowa sala na strone