http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

jupI LOGO

 

 

 

 


Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka?

Voucher lub karnet do JUPI PARKU to najlepszy pomysł!

 

 

voucher całodzienny awers

Zbliżają się Święta, na które czekają wszystkie dzieci! Warto przy tej okazji zastanowić się, co sprawia największą radość najmłodszym. Dla dzieci od dóbr materialnych ważniejszy  jest czas spędzony z rodzicami, a jeszcze lepiej, gdy ten czas spędzony jest na wyjątkowej zabawie! Sala zabaw JUPI PARK zapewni  dzieciom niezwykłe wrażenia i  niezapomniane chwile pełne radości. Dlatego zamiast zwykłej zabawki, zafunduj swojemu dziecku pełnię niesamowitych przeżyć w wyjątkowym miejscu!

Ponieważ dzieci to niezmordowani odkrywcy przygód, oferujemy Państwu wyjątkowy voucher na całodzienny pobyt w wybranej sali zabaw JUPI PARK w Polsce, do wykorzystania w dowolnym terminie. Cena vouchera to 40 zł, do zakupienia w recepcji sali zabaw.

 

 

 

 

Karnety wrzesien grudzien 2014

A tym, którzy chcą się bawić dłużej, proponujemy wyjątkowe karnety. Karnet Żyrafa to pięć całodziennych wejść, nastomiast karnet Słonica oferuje aż dziesieć dni świetnej zabawy- w sam raz na adwentowy oraz świąteczny czas! Cena karnetów to odpowiednio 80 PLN za karnety Żyrafa oraz 150 PLN za karnet Słonica.

Jeśli chcecie zrobić niespodziankę komuś, kto mieszka w innym mieście, wystarczy, że podacie nam adres, na który mamy wysłać upominek! Aby zgłosić chęć zakupu vouchera lub karnetu z wysyłką na wskazany adres, wyślijcie zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

 

 

chlopiec w czapce mikolaja