http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…

Sala zabaw JUPI PARK w Katowicach

 

Bajkowy œświat JUPI PARK w Katowicach! Chcesz znaleŸźć sposób na nudę Twojego dziecka? Sala zabaw JUPI PARK w Katowicach to śœwiat gier i zabaw, który przeniesie dziecko do zaczarowanej krainy labiryntów i kolorowych zjeżdżalni, trampolin, jeździków, basenów z kulkami i całej masy zabawek! W tym czasie rodzice mogą spokojnie zrobić zakupy, załawtić swoje sprawy, pójść do kina i być spokojnym o swoje dziecko, które pod opieką animatorek  zapomni co to nuda. U nas zabawa jest do potęgi JUPI, dlatego zapraszamy do sali zabaw w Silesia City Center.

 

Niezwykła sala zabaw dla dzieci

 

Królewny, mali rycerze, młodzi majsterkowicze, każdy znajdzie coœ dla siebie w bajkowej sali zabaw JUPI PARK w Katowicach. Sala zabaw dla dzieci w Silesia City Center to tajemniczy œświat, który kusi młodych piratów i poszukiwaczy przygód trampolinami, torami przeszkód, labiryntami czy basenami z piłeczkami. Nad bezpieczeństwem czuwają animatorki, a młodszymi maluchami zaopiekują się nianie. Wybierzcie się do zaczarowanej krainy - sala zabaw dla dzieci czeka!

 

 

 

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Katowicach

 

Zastanawiasz się nad nietuzinkowym pomysłem na urodziny dla dziecka? Chcesz by Twoje dziecko zapamiętało ten wyjątkowy dzień? Urodziny dla dziecka zorganizowane w sali zabaw JUPI PARK w Katowicach to œświetna okazja by uczcić to œświęto i bawić się do potęgi JUPI! Sala zabaw JUPI PARK oferują Wam tylko to, co najlepsze w imprezach urodzinowych- świetną zabawę. Żadnych stresujących przygotowań i sprzątania! 

Najpiękniejszy prezent urodzinowy to niezwykłe przeżycia i wspomnienia, dlatego dajcie się zaczarować w ten wyjątkowy dzień!

 

 

Udane urodziny dla dziecka to takie, które dziecko nie tylko pamięta ale chce powtórzyć! Stwórz bajkowe i niepowtarzalne urodziny w JUPI PARK Katowice!

 

 249x79 reklama


Zapomnij o nudnych i sztucznych przyjęciach urodzinowych - daj się wciągnąć w wir przygód z salą zabaw JUPI PARK Silesia City Center!