http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

  • Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka?

            Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Voucher lub karnet do JUPI PARKU to najlepszy pomysł!     Zbliżają się Święta, na które czekają...

    Czytaj więcej...

Sala zabaw JUPI PARK w Katowicach

 

Bajkowy œświat JUPI PARK w Katowicach! Chcesz znaleŸźć sposób na nudę Twojego dziecka? Sala zabaw JUPI PARK w Katowicach to śœwiat gier i zabaw, który przeniesie dziecko do zaczarowanej krainy labiryntów i kolorowych zjeżdżalni, trampolin, jeździków, basenów z kulkami i całej masy zabawek! W tym czasie rodzice mogą spokojnie zrobić zakupy, załawtić swoje sprawy, pójść do kina i być spokojnym o swoje dziecko, które pod opieką animatorek  zapomni co to nuda. U nas zabawa jest do potęgi JUPI, dlatego zapraszamy do sali zabaw w Silesia City Center.

 

Niezwykła sala zabaw dla dzieci

 

Królewny, mali rycerze, młodzi majsterkowicze, każdy znajdzie coœ dla siebie w bajkowej sali zabaw JUPI PARK w Katowicach. Sala zabaw dla dzieci w Silesia City Center to tajemniczy œświat, który kusi młodych piratów i poszukiwaczy przygód trampolinami, torami przeszkód, labiryntami czy basenami z piłeczkami. Nad bezpieczeństwem czuwają animatorki, a młodszymi maluchami zaopiekują się nianie. Wybierzcie się do zaczarowanej krainy - sala zabaw dla dzieci czeka!

 

 

 

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Katowicach

 

Zastanawiasz się nad nietuzinkowym pomysłem na urodziny dla dziecka? Chcesz by Twoje dziecko zapamiętało ten wyjątkowy dzień? Urodziny dla dziecka zorganizowane w sali zabaw JUPI PARK w Katowicach to œświetna okazja by uczcić to œświęto i bawić się do potęgi JUPI! Sala zabaw JUPI PARK oferują Wam tylko to, co najlepsze w imprezach urodzinowych- świetną zabawę. Żadnych stresujących przygotowań i sprzątania! 

Najpiękniejszy prezent urodzinowy to niezwykłe przeżycia i wspomnienia, dlatego dajcie się zaczarować w ten wyjątkowy dzień!

 

 

Udane urodziny dla dziecka to takie, które dziecko nie tylko pamięta ale chce powtórzyć! Stwórz bajkowe i niepowtarzalne urodziny w JUPI PARK Katowice!

 

 249x79 reklama


Zapomnij o nudnych i sztucznych przyjęciach urodzinowych - daj się wciągnąć w wir przygód z salą zabaw JUPI PARK Silesia City Center!