http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

Sala zabaw JUPI PARK w Kłodzku

10
Niezwykła sala zabaw w Galerii Twierdza II w Kłodzku zaprasza do kolorowego świata nieograniczonej zabawy i radości.
Dzięki sali zabaw JUPI PARK zapewnisz dziecku masę ruchu, a także rozrywkę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Kłodzku, to także doskonały sposób na nauczenie dziecka zachowania w grupie, co jest niezwykle ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

W JUPI PARKU w Kłodzku zorganizujesz także wspaniałe urodziny. Nie martw się przygotowaniami do imprezy urodzinowej, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Kłodzku to frajda dla dzieci i dorosłych. Dzieci będą się bawić dowoli, a JUPI PARK przenisie je do świata czarodziejek, wróżek lub piratów. Imprezę poprowadzi natomiast animatorka w wybranym przez Twoje dziecko przebraniu, a rodzaj i tematyka zabaw urodzinowych zostanie dostosowana do potrzeb i preferencji jubilata.

W JUPI PARKU w Kłodzku spędzisz z dzieckiem czas pełen ruchu i wspólnej zabawy, ale możesz również zostawić malucha pod naszą profesjonalną opieką, a wolną chwilę wykorzystać na spokojne zakupy, romatyczną kolację lub kino we dwoje.

 249x79 reklama