http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

Sala zabaw JUPI PARK w Poznaniu

 

Sala zabaw JUPI PARK w Galerii Malta to niezwykła przygoda!

Szukasz pomysłu na rodzinny weekend w Poznaniu? Sala zabaw dla dzieci JUPI PARK to najlepszy sposób na nudę! Labirynty dla poszukiwaczy skarbów, góry wspinaczkowe dla zdobywców, gry i zabawy pobudzające wyobraŸźnię, bajkowa kręta zjeżdżalnia dla odkrywców przygód to wszystko znajdziesz w sali zabaw JUPI PARK w Poznaniu! 

W sali zabaw JUPI PARK w Galerii Malta zapewnisz dziecku masę ruchu, a także zabawę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Poznaniu, to także świetny sposób na nauczenie dziecka przebywania w grupie, co jest szczególnie ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

 

 

Sala zabaw dla dzieci w Poznaniu

 Sala zabaw dla dzieci JUPI PARK to świetne rozwiązanie zarówno jeśli chcecie spędzic rodzinny weekend i dobrze się razem bawić, jak i wtedy, gdy dorośli potrzebują chwili dla siebie- by zrobić zakupy, załatwić swoje sprawy, pojść na romantyczną kolację lub do kina we dwoje! JUPI PARK Malta oferuje rozrywkę dla dzieci i rodziców, którzy mogą towarzyszyć maluchom, a gdy trzeba, zostawić pociechę pod opieką wykwalifikowanej animatorki. Bajkowy œświat labiryntów, torów przeszkód, zabaw z piłeczkami zachwyci Twoje dziecko. Mali majsterkowicze, odkrywcy nowych lądów, a także małe miss znajdą coœś dla siebie! Zadbaj o uśœmiech Twojego dziecka - sala zabaw dla dzieci JUPI PARK w Poznaniu czeka!Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Poznaniu

 

Organizacja urodzin to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy to dzieci mają się dobrze bawić i nie nudzić!Masz dosyć stresów, obowiązków, pracy i sprzątania? Nie martw się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Poznaniu to frajda dla dzieci i dorosłych. Imprezy urodzinowe dla dzieci w JUPI PARK Poznań to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka. 


Zapomnij o nudnych i sztucznych przyjęciach urodzinowych - daj się wciągnąć w wir przygód z salą zabaw JUPI PARK Poznań!

 

 249x79 reklama

 

Najpiękniejszy prezent urodzinowy to niezwykłe przeżycia i wspomnienia, dlatego dajcie się zaczarować w ten wyjątkowy dzień!