http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • BERGAMUTKA w JUPI PARKU

    BERGAMUTKA w JUPI PARKU Muzyczne Hopsasanki środa, 27.09.2017, godz. 15.00, JUPI PARK MANUFAKTURA   Na zajęciach będziemy bawić się rytmem,...

    Czytaj więcej...

 

MALUSZKI POD OPIEKĄ

Niania na placu JUPI PARK to wygodne rozwiązanie dla rodziców dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Przyzywyczajanie małych dzieci do środowiska innego niż domowe to świetny sposób na wczesną socjalizację Maluszka i przygotowanie go do życia w przedszkolnym świecie.

Czasami zdarza się, że mamy coś ważnego do załatwienia w urzędzie, musimy zrobić zakupy, odwiedzić lekarza, bądź potrzebujemy chwili relaksu, ale nie mamy z kim zostawić naszej pociechy lub zwyczajnie nie chcemy, aby nudziła się w tym czasie w domu.

JUPI PARK rozwiązuje ten problem! Wystarczy dzień wcześniej zgłosić nam chęć pozostawienia dziecka pod opieką wykwalifikowanej niani i nawet maluch w wieku poniżej 4 lat będzie mógł bezpiecznie bawić się na naszym placu w towarzystwie niani. Jedna opiekunka troszczy się maksymalnie o dwójkę dzieci jednocześnie i przebywa jedynie na terenie parku zabaw JUPI PARK. 

 

 

KILKA RAD DLA RODZICÓW, PRAGNĄCYCH ZOSTAWIĆ DZIECKO POD OPIEKĄ NIANI:

Pamiętajmy, aby przynajmniej dzień wcześniej zgłosić telefonicznie bądź mailowo chęć skorzystania z usług niani.

Warto przekazać niani napój,a przy dłuższym pobycie także przekąskę dla dziecka, jak również pieluszki, jeśli maluch z nich korzysta.

Przed pozostawieniem dziecka w JUPI PARK, opiekun dziecka musi wypełnić kartę rodzica, w której poinformuje pracowników o wszystkich ważnych dla nas informacjach, t.j. imieniu, wieku, alergiach dziecka. Opiekun wypełnia także upoważnienie do odbioru dziecka, w którym deklaruje, kto odbierze dziecko. UWAGA: Dziecko może opuścić park zabaw JUPI PARK jedynie z osobą wymienioną w upoważnieniu.

Opłata za opiekę niani wynosi dodatkowe 10zł za każdą godzinę pobytu. Opłata doliczana jest do ceny biletu wstępu do JUPI PARK i tak godzina pobytu w JUPI PARK pod opieką niani w tygodniu kosztować będzie 10zł + 10zł opłata za opiekę niani = 20 zł

 

 

 

JUPI PARK - ZABAWA DO POTĘGI JUPI!