http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

 

 

MALUSZKI POD OPIEKĄ

 

Niania na placu JUPI PARK to wygodne rozwiązanie dla rodziców dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Przyzywyczajanie małych dzieci do środowiska innego niż domowe to świetny sposób na wczesną socjalizację Maluszka i przygotowanie go do życia w przedszkolnym świecie.

Czasami zdarza się, że mamy coś ważnego do załatwienia w urzędzie, musimy zrobić zakupy, odwiedzić lekarza, bądź potrzebujemy chwili relaksu, ale nie mamy z kim zostawić naszej pociechy lub zwyczajnie nie chcemy, aby nudziła się w tym czasie w domu.

JUPI PARK rozwiązuje ten problem! Wystarczy dzień wcześniej zgłosić nam chęć pozostawienia dziecka pod opieką wykwalifikowanej niani i nawet maluch w wieku poniżej 4 lat będzie mógł bezpiecznie bawić się na naszym placu w towarzystwie niani. Jedna opiekunka troszczy się maksymalnie o dwójkę dzieci jednocześnie i przebywa jedynie na terenie parku zabaw JUPI PARK. 

 

 

KILKA RAD DLA RODZICÓW, PRAGNĄCYCH ZOSTAWIĆ DZIECKO POD OPIEKĄ NIANI:

 

Pamiętajmy, aby przynajmniej dzień wcześniej zgłosić telefonicznie bądź mailowo chęć skorzystania z usług niani.

Warto przekazać niani napój,a przy dłuższym pobycie także przekąskę dla dziecka, jak również pieluszki, jeśli maluch z nich korzysta.

Przed pozostawieniem dziecka w JUPI PARK, opiekun dziecka musi wypełnić kartę rodzica, w której poinformuje pracowników o wszystkich ważnych dla nas informacjach, t.j. imieniu, wieku, alergiach dziecka. Opiekun wypełnia także upoważnienie do odbioru dziecka, w którym deklaruje, kto odbierze dziecko. UWAGA: Dziecko może opuścić park zabaw JUPI PARK jedynie z osobą wymienioną w upoważnieniu.

Opłata za opiekę niani wynosi dodatkowe 10zł za każdą godzinę pobytu. Opłata doliczana jest do ceny biletu wstępu do JUPI PARK i tak godzina pobytu w JUPI PARK pod opieką niani w tygodniu kosztować będzie 10zł + 10zł opłata za opiekę niani = 20 zł

 

JUPI PARK - ZABAWA DO POTĘGI JUPI!