Sieć parków zabaw i rozrywki JUPI PARK oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi. JUPI PARK to niezwykłe miejsce dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości  i przenieść wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli.

Zabawa do potęgi JUPI!!!

Interaktywny sprzęt rozrywkowy zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój pscyho-motoryczny dzieci. W salach zabaw JUPI PARK na gości czekają go-karty, zjeżdżalnie tubowe, spiralne i faliste, trampoliny, labirynty, przejścia linowe, zawieszone mosty, tunele, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw, komputerki edukacyjne oraz cała masa dzikich, ale bardzo mięciutkich zwierząt ukrytych wśród zabawek.

Nasze atrakcje

Szalone zjeżdżalnie, labirynty, trampoliny, armatki pneumatyczne, go-karty, baseny z piłeczkami zapewniają fascynujące przygody. Dzieci uwielbiają szaloną jazdę w dół, dlatego w JUPI PARKU w Manufakturze znajdują się aż cztery różne zjeżdżalnie, w tym jedna podwójna oraz osobna ślizgawka dla najmłodszych. Skoki na trampolinie to wspaniała aktywność fizyczna- już po kilku podskokach na twarzach pojawiają się uśmiechy! W naszej sali zabaw czekają na Was aż dwie trampoliny- koniecznie skorzystajcie z nich wraz z Waszymi dziećmi!Strefa armatek pneumatycznych, strzelających specjalnymi piłeczkami z gąbki, jest miejscem szczególnie uwielbianym przez dzieci. Specjalnie skonstruowana arena pomaga spożytkować nadmiar energii i jest w pełni bezpiecznym miejscem do zabawy zespołowej. Armatki pneumatyczne są całkowicie przyjazne dla dziecka i odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Miękkie piłeczki pozwalają na bezpieczną zabawę nawet maluszkom. Interaktywny monitor dotykowy  to nie lada gratka dla miłośników najnowszej techniki.Zarówno mali majsterkowicze, wielbicielki mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą w sali zabaw JUPI PARK coś dla siebie. Oddzielna strefa, wyłożona miękkimi matami i wyposażona w zabawki edukacyjne zapewni doskonałą zabawę najmłodszym. Oddzielna, wyciszona sala, to natomiast specjalne miejsce do prowadzenia zajęć językowych, plastycznych oraz odrabiania lekcji z dziećmi (nowa usługa w JUPI PARKU). Strefa kawiarniana to natomiast wspaniałe miejsce odpoczynku dla rodziców, którcyh zmęczą zjeżdżalnie i trampoliny! Wszystkich szukających chwili wytchnienia zapraszamy do lektury najświeższej prasy na wygodnych kanapach w towarzystwie pysznej kawy.

ZAPOMNIJ O CODZIENNOŚCI I DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W WIR ZABAWY!

Sala zabaw JUPI PARK gwarantuje urozmaicenie wolnego czasu i wychodzi zarazem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom  rodziców, poszerzając swoją ofertę o zajęcia edukacyjno- rozwojowe (np. gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne), jak i o takie, które łączą zabawę z nauką (jak np. nauka języków obcych poprzez animacje i kontakt z urządzeniami multimedialnymi).  Właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja są niezwykle ważne, dlatego też w ofercie JUPI PARK znajdują się również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem. Naszym klientom oferujemy także masę kompleksowcyh usług- od organizacji imprez, przez usługi niani, po wsparcie korepetytora, który odrobi z dziećmi lekcje.

Aktualności

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.