zabawa do potęgi JUPI

Sieć parków zabaw i rozrywki JUPI PARK oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi. JUPI PARK to niezwykłe miejsce dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości  i przenieść wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli. Innowacyjny, interaktywny sprzęt rozrywkowy zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój pscyho-motoryczny dzieci. W salach zabaw JUPI PARK na gości czekają go-karty, zjeżadżalnie tubowe, spiralne i faliste, trampoliny, labirynty, przejścia linowe, zawieszone mosty, tunele, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw, komputerki edukacyjne oraz cała masa dzikich, ale bardzo mięciutkich zwierząt ukrytych wśród zabawek.

Na poszukiwaczy przygód w JUPI PARKU czekają następujące atrakcje:

Szalone zjeżdżalnie, labirynty, trampoliny, armatki pneumatyczne, go-karty, baseny z piłeczkami zapewniają fascynujące przygody. Dzieci uwielbiają szaloną jazdę w dół, dlatego w JUPI PARKU w Manufakturze znajdują się aż cztery różne zjeżdżalnie, w tym jedna podwójna oraz osobna ślizgawka dla najmłodszych. Skoki na trampolinie to wspaniała aktywność fizyczna- już po kilku podskokach na twarzach pojawiają się uśmiechy! W naszej sali zabaw czekają na Was aż dwie trampoliny- koniecznie skorzystajcie z nich wraz z Waszymi dziećmi!Strefa armatek pneumatycznych, strzelających specjalnymi piłeczkami z gąbki, jest miejscem szczególnie uwielbianym przez dzieci. Specjalnie skonstruowana arena pomaga spożytkować nadmiar energii i jest w pełni bezpiecznym miejscem do zabawy zespołowej. Armatki pneumatyczne są całkowicie przyjazne dla dziecka i odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Miękkie piłeczki pozwalają na bezpieczną zabawę nawet maluszkom. Interaktywny monitor dotykowy  to nie lada gratka dla miłośników najnowszej techniki.Zarówno mali majsterkowicze, wielbicielki mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą w sali zabaw JUPI PARK coś dla siebie. Oddzielna strefa, wyłożona miękkimi matami i wyposażona w zabawki edukacyjne zapewni doskonałą zabawę najmłodszym. Oddzielna, wyciszona sala, to natomiast specjalne miejsce do prowadzenia zajęć językowych, plastycznych oraz odrabiania lekcji z dziećmi (nowa usługa w JUPI PARKU). Strefa kawiarniana to natomiast wspaniałe miejsce odpoczynku dla rodziców, którcyh zmęczą zjeżdżalnie i trampoliny! Wszystkich szukających chwili wytchnienia zapraszamy do lektury najświeższej prasy na wygodnych kanapach w towarzystwie pysznej kawy.

ZAPOMNIJ O CODZIENNOŚCI I DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W WIR ZABAWY!

Sala zabaw JUPI PARK gwarantuje urozmaicenie wolnego czasu i wychodzi zarazem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom  rodziców, poszerzając swoją ofertę o zajęcia edukacyjno- rozwojowe (np. gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne), jak i o takie, które łączą zabawę z nauką (jak np. nauka języków obcych poprzez animacje i kontakt z urządzeniami multimedialnymi).  Właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja są niezwykle ważne, dlatego też w ofercie JUPI PARK znajdują się również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem. Naszym klientom oferujemy także masę kompleksowcyh usług- od organizacji imprez, przez usługi niani, po wsparcie korepetytora, który odrobi z dziećmi lekcje.

Aktualności

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.