JUPI PARK pamięta o dzieciach w tym najważniejszym dla nich dniu i nie pozwala im się nudzić w urodziny. JUPI PARK spełnia marzenia dzieci o niezapomnianym przyjęciu urodzinowym i przenosi je do bajkowej dżungli , co sprawia, że przyjęcie z pewnością           pozostanie w sercu dziecka na długie lata.

Z JUPI PARK KAŻDE URODZINY SĄ INNE, KAŻDE URODZINY SĄ WYJĄTKOWE!

Z myślą o zróżnicowanych preferencjach dziewczynek oraz chłopców przygotowaliśmy sześć opcji urodzinowych. Każdy styl wiąże się z odpowiednim przebraniem animatorki oraz tematycznymi zabawami i konkursami. W JUPI PARK urwisy mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto.

Organizacja urodzin to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy to dzieci mają się dobrze bawić i nie nudzić! Masz dosyć stresów, obowiązków, pracy i sprzątania? Nie martw się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK  to frajda dla dzieci i dorosłych. Oto co zapewniamy w każdym pakiecie:

 

  • możliwość wyboru jednej z 6 propozycji tematycznych na przyjęcie urodzinowe: urodziny czarodziejskie, indiańskie, pirackie, rycerski i modne
  • animatorka w odpowiednim przebraniu, która zadba o prawidłowy przebieg imprezy (dwie godziny animacji według wybranego scenariusza)
  • Twoje dziecko może wcielić się w czarodziejkę, pirata, królewnę, rycerza, Indianina, małą miss
  • box urodzinowy z plastikową zastawą stołową
  • pomoc w przygotowaniu poczęstunku
  • prezent dla jubilata
  • bilety promocyjne dla wszystkich gości do wykorzystania w dowolnym terminie

 

Style do wyboru: Czarodziejski, Modny, Sportowy, Indiański, Piracki, Rycerski.

Pakiet STANDARD (minimalna liczba gości: 6 dzieci):

2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabawy,  upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu) oraz niespodzianki dla wszystkich gości, plastikowa zastawa.

 

Pakiet SUPER DELUXE (minimalna liczba gości: 6 dzieci):

2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabawy z nagrodami, napoje dla dzieci bez ograniczeń, gorący napój dla jednego opiekuna towarzyszącego dziecku, słodki poczęstunek (żelki, cukierki, ciastka, chipsy, paluszki), upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu) oraz niespodzianki dla wszystkich gości, plastikowa zastawa.

 

URODZINY SPECJALNE

Do wyboru:

-Urodziny według wybranego stylu oraz pakietu w języku angielskim lub niemieckim.

-Godzina zabawy urodzinowej z animatorem według wybranego stylu, godzina warsztatów (plastyczne, warsztaty eksperymentalne, gotowanie molekularne, zabawy sensoryczne dla maluchów)

-Urodziny według scenariusza jubilata/organizatora

-Dodatkowe atrakcje w postaci przedstawienia teatralnego, fotobudki, iluzjonisty

Cena urodzin specjalnych ustalana jest indywidualnie.

 

 

DODATKOWY POCZĘSTUNEK URODZINOWY
Bez względu na wybrany pakiet urodzinowy rodzice mogą zdecydować się na dodatkowy zakup poczęstunku z restauracji BURGER KING- KIDSBOX. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości zestawów poczęstunku. Koszt jednego poczęstunku to 12,95 PLN i regulowany jest po odbytej imprezie. Zestawy dostarczane są przez pracownika JUPI PARKU na początku lub w trakcie imprezy (zgodnie z preferencjami Organizatora imprezy). Liczba zestawów poczęstunku musi zostać zdeklarowana najpóźniej w dzień imprezy do godz. 10.00 rano.

W skład poczęstunku KIDSBOX wchodzą:

hamburger/cheesburger/nuggets (5 szt.)- do wyboru
małe frytki
napój w butelce (0,33l)

Aktualności

Bergamutka w sali Manufaktura

Muzyczne Hopsasanki każda środa, godz. 15.00
zobacz więcej

Odrabianie lekcji

W trakcie zabawy w JUPI PARKU odrobimy lekcje z Twoim dzieckiem!
zobacz więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.