Sala zabaw JUPI PARK w Galerii Sandecja to niezwykła przygoda! Szukasz pomysłu na rodzinny weekend w Nowym Sączu? Sala zabaw dla dzieci JUPI PARK to najlepszy sposób na nudę! Labirynty dla poszukiwaczy skarbów, góry wspinaczkowe dla zdobywców, gry i zabawy pobudzające wyobraźnię, bajkowa kręta zjeżdżalnia dla odkrywców przygód to wszystko znajdziesz w sali zabaw JUPI PARK w Nowym Sączu!

SALA ZABAW DLA DZIECI

W sali zabaw JUPI PARK w Galerii Sandecja zapewnisz dziecku masę ruchu, a także zabawę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Nowym Sączu, to także świetny sposób na nauczenie dziecka przebywania w grupie, co jest szczególnie ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

Sala zabaw dla dzieci JUPI PARK to świetne rozwiązanie zarówno jeśli chcecie spędzić rodzinny weekend i dobrze się razem bawić, jak i wtedy, gdy dorośli potrzebują chwili dla siebie- by zrobić zakupy, załatwić swoje sprawy, pójść na romantyczną kolację lub do kina we dwoje! JUPI PARK Sandecja oferuje rozrywkę dla dzieci i rodziców, którzy mogą towarzyszyć maluchom, a gdy trzeba, zostawić pociechę pod opieką wykwalifikowanej animatorki. Bajkowy świat labiryntów, torów przeszkód, zabaw z piłeczkami zachwyci Twoje dziecko. Mali majsterkowicze, odkrywcy nowych lądów, a także małe miss znajdą coś dla siebie! Zadbaj o uśmiech Twojego dziecka ? sala zabaw dla dzieci JUPI PARK w Nowym Sączu czeka!

PRZYJĘCIE URODZINOWE DLA DZIECKA

Organizacja urodzin to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy to dzieci mają się dobrze bawić i nie nudzić!Masz dosyć stresów, obowiązków, pracy i sprzątania? Nie martw się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Nowym Sączu to frajda dla dzieci i dorosłych. Imprezy urodzinowe dla dzieci w JUPI PARK Sandecja to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Zapomnij o nudnych i sztucznych przyjęciach urodzinowych ? daj się wciągnąć w wir przygód z salą zabaw JUPI PARK Nowy Sącz! Najpiękniejszy prezent urodzinowy to niezwykłe przeżycia i wspomnienia, dlatego dajcie się zaczarować w ten wyjątkowy dzień!

Aktualności

Odrabianie lekcji

W trakcie zabawy w JUPI PARKU odrobimy lekcje z Twoim dzieckiem!
zobacz więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.