Niezwykła sala zabaw w Galerii Sanowa zaprasza do kolorowego świata szaleństw, nieograniczonej zabawy i radości.
W sali zabaw JUPI PARK zapewnisz dziecku masę frajdi i śmiechu, a także zabawę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Przemyślu, to także szansa na nauczenie małego dziecka zachowań w grupie, co jest szczególnie ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

W JUPI PARKU w Galerii Sanowa

Zorganizujesz także wspaniałe urodziny dla swojego dziecka. Nie przejmuj się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Przemyślu to same powody do radości dla dzieci i dorosłych. Dzieci będą się bawić do woli, a JUPI PARK przeniesie je do świata czarodziejek lub piratów. Imprezę poprowadzi animatorka w wybranym przez Twoje dziecko przebraniu, a rodzaj i tematyka zabaw urodzinowych zostanie dostosowana do potrzeb i wymagań jubilata.

JUPI PARKU w Galerii Sanowa spędzisz z dzieckiem czas pełen ruchu i wspólnej zabawy, ale możesz również zostawić malucha pod naszą profesjonalną opieką, a wolną chwilę wykorzystać na spokojne zakupy lub kino we dwoje.

Aktualności

Odrabianie lekcji

W trakcie zabawy w JUPI PARKU odrobimy lekcje z Twoim dzieckiem!
zobacz więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.