JUPI PARK pamięta również o dzieciach w tych najważniejszych dla nich dniach i nie pozwala im się nudzić w urodziny. W sali zabaw JUPI PARK w Galerii Sanowa wszystkie urwisy mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto.

Masz dosyć stresów, obowiązków, pracy i sprzątania? Nie martw się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Galerii Sanowa to frajda dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi spędzą w JUPIKOWYM świecie niezwykłe chwile pod opieką profesjonalnej animatorki, a rodzice mogą spokojnie się temu przyglądać i świętować z nimi, nie martwiąc się o kwestie organizacyjne.

Trzy kroki do szalonej zabawy:

*Umów termin z personelem
*Wypełnij formularz (znajdziesz go w dziale „do pobrania” lub odbierzesz na naszym placu)
*Odbierz/wydrukuj zaproszenia dla swoich gości.

Aby potwierdzić rezerwację imprezy należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł, wpłat można dokonywać w recepcji odpowiedniegoJUPI PARKU, bądź przelewem na konto:

URODZINY W JUPI PARK PRZEMYŚL
Wonder World Sp. z o.o. Sp.k.
PKO 58 1020 3408 0000 4602 0381 0561
Tytuł przelewu: „Urodziny dnia _______”

W przypadku dokonania przelewu w dniu imprezy (lub w momencie odbioru zaproszeń urodzinowych) należy okazać potwierdzenie jego dokonania.

Style do wyboru: Czarodziejski, Piracki, Indiański (nowość!)

Pakiet MINIMUM (minimalna liczba gości: 10 dzieci):
1 godzina szalonej zabawy, animator w przebraniu, malowanie buzi, konkursy i zabawy, plastikowa zastawa.

 

Pakiet STANDARD (minimalna liczba gości: 6 dzieci):
2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabawy, upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu), kolorowa zastawa.

 

ZAREZERWUJ SALĘ ZABAW JUPI PARK NA WYŁĄCZNOŚĆ ZUPEŁNIE

ZA DARMO!

W przypadku każdej imprezy urodzinowej z liczbą uczestników powyżej 11 dzieci (10 gości + jubilat), zamykamy salę na wyłączność! Klient musi jednak najpóźniej na jeden dzień przed imprezą potwierdzić, że liczba uczetsników imprezy to min. 11 dzieci. W przypadku nie zgłoszenia mniejszej liczby dzieci zostanie obciążony opłatą w wysokości 100 zł za zamknięcie sali.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.