Najfajniejsze urodziny w Świdnicy!

JUPI PARK pamięta o dzieciach w tym najważniejszym dla nich dniu i nie pozwala im się nudzić w urodziny. JUPI PARK spełnia marzenia dzieci o niezapomnianym przyjęciu urodzinowym i przenosi je do bajkowej dżungli , co sprawia, że przyjęcie z pewnością pozostanie w sercu dziecka na długie lata.

Z JUPI PARK KAŻDE URODZINY SĄ INNE, KAŻDE URODZINY SĄ WYJĄTKOWE!

Z myślą o zróżnicowanych preferencjach dziewczynek oraz chłopców przygotowaliśmy sześć opcji urodzinowych. Każdy styl wiąże się z odpowiednim przebraniem animatorki oraz tematycznymi zabawami i konkursami. W JUPI PARK urwisy mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto.

Organizacja urodzin to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy to dzieci mają się dobrze bawić i nie nudzić! Masz dosyć stresów, obowiązków, pracy i sprzątania? Nie martw się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK  to frajda dla dzieci i dorosłych. Oto co zapewniamy w każdym pakiecie:

  • możliwość wyboru jednej z 6 propozycji tematycznych na przyjęcie urodzinowe: urodziny czarodziejskie, indiańskie, pirackie, rycerski i modne
  • animatorka w odpowiednim przebraniu, która zadba o prawidłowy przebieg imprezy (dwie godziny animacji według wybranego scenariusza)
  • Twoje dziecko może wcielić się w czarodziejkę, pirata, królewnę, rycerza, Indianina, małą miss
  • box urodzinowy z plastikową zastawą stołową
  • pomoc w przygotowaniu poczęstunku
  • prezent dla jubilata
  • bilety promocyjne dla wszystkich gości do wykorzystania w dowolnym terminie

Trzy kroki do zabawy:

  1. umów termin z personelem
  2. Wypełnij formularz (znajdziesz go w dziale „do pobrania” lub odbierzesz na naszym placu)
  3. Odbierz/wydrukuj zaproszenia dla swoich gości.

Aby potwierdzić rezerwację imprezy należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł, wpłat można dokonywać w recepcji odpowiedniego JUPI PARKU, bądź przelewem na konto:

URODZINY W __________(proszę podać wybrane miasto)

Wonder World Sp. z o.o. Sp.k.
PKO 58 1020 3408 0000 4602 0381 0561
Tytuł przelewu: „Urodziny dnia _______”

W przypadku dokonania przelewu, w dniu imprezy (lub w momencie odbioru zaproszeń urodzinowych) należy okazać potwierdzenie jego dokonania.

 

Style do wyboru: Czarodziejski, Indiański.

Pakiet STANDARD (minimalna liczba gości: 6 dzieci):
2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabawy, upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu) oraz niespodzianki dla wszystkich gości, plastikowa zastawa.

A tak wyglądały urodziny Karola w łódzkim JUPI PARKU oraz urodziny Karoliny oraz urodziny Emilki w JUPI PARK SILESIA(dziękujemy za nadesłanie filmów).

http://www.youtube.com/user/karoltoja#p/a/u/0/Baq7DEU0dPE

https://www.youtube.com/watch?v=luwbR0S8avE
https://www.youtube.com/watch?v=FVUFuRAFAOw

Aktualności

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.