Niezwykła sala zabaw w Galerii Twierdza II w Kłodzku zaprasza do kolorowego świata nieograniczonej zabawy i radości.
Dzięki sali zabaw JUPI PARK zapewnisz dziecku masę ruchu, a także rozrywkę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Kłodzku, to także doskonały sposób na nauczenie dziecka zachowania w grupie, co jest niezwykle ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

W JUPI PARKU w Kłodzku

Zorganizujesz także wspaniałe urodziny. Nie martw się przygotowaniami do imprezy urodzinowej, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Kłodzku to frajda dla dzieci i dorosłych. Dzieci będą się bawić dowoli, a JUPI PARK przenisie je do świata czarodziejek, wróżek lub piratów. Imprezę poprowadzi natomiast animatorka w wybranym przez Twoje dziecko przebraniu, a rodzaj i tematyka zabaw urodzinowych zostanie dostosowana do potrzeb i preferencji jubilata.

JUPI PARKU w Kłodzku spędzisz z dzieckiem czas pełen ruchu i wspólnej zabawy, ale możesz również zostawić malucha pod naszą profesjonalną opieką, a wolną chwilę wykorzystać na spokojne zakupy, romatyczną kolację lub kino we dwoje.

Aktualności

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.