http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

JUPI PARK - zabawa do potęgi JUPI!!!

 

 

Sieć parków zabaw i rozrywki JUPI PARK oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi. JUPI PARK to niezwykłe miejsce dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości  i przenieść wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli. Innowacyjny, interaktywny sprzęt rozrywkowy zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój pscyho-motoryczny dzieci. W salach zabaw JUPI PARK na gości czekają go-karty, zjeżadżalnie, labirynty, przejścia linowe, zawieszone mosty, tunele, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw, komputerki edukacyjne oraz cała masa dzikich, ale bardzo mięciutkich zwierząt ukrytych wśród zabawek.

 

 

 

 

Na poszukiwaczy przygód w JUPI PARKU czekają następujące atrakcje:


Szalone zjeżdżalnie, labirynty, trampoliny, armatki pneumatyczne, go-karty, baseny z piłeczkami zapewniają fascynujące przygody. Dzieci uwielbiają szaloną jazdę w dół, dlatego w JUPI PARKU w Galaxy znajdują się aż cztery różne zjeżdżalnie, w tym jedna podwójna oraz osobna ślizgawka dla najmłodszych. Skoki na trampolinie to wspaniała aktywność fizyczna- już po kilku podskokach na twarzach pojawiają się uśmiechy! W naszel sali zabaw czekają na Was aż dwie trampoliny- koniecznie skorzystajcie z nich wraz z Waszymi dziećmi!Strefa armatek pneumatycznych, strzelających specjalnymi piłeczkami z gąbki, jest miejscem szczególnie uwielbianym przez dzieci. Specjalnie skonstruowana arena pomaga spożytkować nadmiar energii i jest w pełni bezpiecznym miejscem do zabawy zespołowej. Armatki pneumatyczne są całkowicie przyjazne dla dziecka i odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Miękkie piłeczki pozwalają na bezpieczną zabawę nawet maluszkom.Interaktywny monitor dotykowy  to nie lada gratka dla miłośników najnowszej techniki.Zarówno mali majsterkowicze, wielbicielki mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą w sali zabaw JUPI PARK coś dla siebie. Oddzielna strefa, wyłożona miękkimi matami i wyposażona w zabawki edukacyjne zapewni doskonałą zabawę najmłodszym. 

 

 

 

 

 

 

bajkowa sala na strone

 

 

 


zdjęcie 3

 

ZAPOMNIJ O CODZIENNOŚCI I DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W WIR ZABAWY!

 


Sala zabaw JUPI PARK gwarantuje urozmaicenie wolnego czasu i wychodzi zarazem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom  rodziców, poszerzając swoją ofertę o zajęcia edukacyjno- rozwojowe (np. gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne), jak i o takie, które łączą zabawę z nauką (jak np. nauka języków obcych poprzez animacje i kontakt z urządzeniami multimedialnymi).  Właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja są niezwykle ważne, dlatego też w ofercie JUPI PARK znajdują się również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem. Naszym klientom oferujemy także masę kompleksowcyh usług- od organizacji imprez, przez usługi niani, po wsparcie korepetytora, który odrobi z dziećmi lekcje.