http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

  • Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka?

            Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Voucher lub karnet do JUPI PARKU to najlepszy pomysł!     Zbliżają się Święta, na które czekają...

    Czytaj więcej...

Sala zabaw JUPI PARK w Opolu

 

Sala zabaw JUPI PARK w Galerii Solaris na II piętrze to niezwykła przygoda! Klimatyzowana i monitorowana sala zabaw w Solaris Center to gwarancja świetnej zabawy w bezpiecznym miejscu. 

Szukasz pomysłu na rodzinny weekend w Opolu? Sala zabaw dla dzieci JUPI PARK to najlepszy sposób na nudę! Labirynty dla poszukiwaczy skarbów, góry wspinaczkowe dla zdobywców, gry i zabawy pobudzające wyobraŸźnię, bajkowa kręta zjeżdżalnia dla odkrywców przygód to wszystko znajdziesz w sali zabaw JUPI PARK w Opolu! 

W sali zabaw JUPI PARK w Galerii Solaris zapewnisz dziecku masę ruchu, a także zabawę połączoną z elementami edukacyjnymi. Pobyt w sali zabaw JUPI PARK w Opolu to także świetny sposób na nauczenie dziecka przebywania w grupie, co jest szczególnie ważne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola lub szkoły.

 

 

Sala zabaw dla dzieci w Opolu

Sala zabaw dla dzieci JUPI PARK w Solaris Center to świetne rozwiązanie zarówno jeśli chcecie spędzic rodzinny weekend i dobrze się razem bawić, jak i wtedy, gdy dorośli potrzebują chwili dla siebie- by zrobić zakupy, załatwić swoje sprawy, pojść na romantyczną kolację lub do kina we dwoje! JUPI PARK Opole oferuje rozrywkę dla dzieci i rodziców, którzy mogą towarzyszyć maluchom, a gdy trzeba, zostawić pociechę pod opieką wykwalifikowanej animatorki. Bajkowy œświat labiryntów, torów przeszkód, zabaw z piłeczkami zachwyci Twoje dziecko. Mali majsterkowicze, odkrywcy nowych lądów, a także małe miss znajdą coœś dla siebie! Zadbaj o uśœmiech Twojego dziecka - sala zabaw dla dzieci JUPI PARK w Opolu czeka!Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Opolu

 

Organizacja urodzin to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy to dzieci mają się dobrze bawić i nie nudzić!Masz dosyć stresów, obowiązków, pracy i sprzątania? Nie martw się organizacją imprezy, JUPI PARK zajmie się tym za Ciebie! Urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Opolu to frajda dla dzieci i dorosłych. Imprezy urodzinowe dla dzieci w JUPI PARK Opole to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka. 

 

 

 

 


Zapomnij o nudnym przyjęciu urodzinowym - daj się wciągnąćw wir przygód z salą zabaw JUPI PARK Opole! Najpiękniejszy prezent urodzinowy to niezwykłe przeżycia i wspomnienia, dlatego dajcie się zaczarować w ten wyjątkowy dzień!

 

 

 249x79 reklama