http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

  • Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka?

            Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Voucher lub karnet do JUPI PARKU to najlepszy pomysł!     Zbliżają się Święta, na które czekają...

    Czytaj więcej...

JUPI PARK - zabawa do potęgi JUPI!!!

 

Sieć parków zabaw i rozrywki JUPI PARK oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi.

Sala zabaw JUPI PARK w Świdnicy to niezwykłe miejsce dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości i przenieść wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli. Innowacyjny, interaktywny sprzęt rozrywkowy zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój pscyho-motoryczny dzieci.

W sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy na gości czekają go-karty, labirynty, zabawki edukacyjne kąciki zabaw, komputerki edukacyjne oraz cała masa dzikich zwierząt ukrytych wśród zabawek.

 

Na poszukiwaczy przygód w sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy czekają następujące atrakcje:

 


Kręte zjeżdżalnie, labirynty, armatki pneumatyczne,jeździki, baseny z piłeczkami zapewniają fascynujące przygody.
Zarówno mali majsterkowicze, wielbicielki mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą w sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy coś dla siebie – MEGA DOM, mini-warsztat, toaletka, kącik kuchenny to tylko niektóre z atrakcji!

 


ZAPOMNIJ O CODZIENNOŚCI I DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W WIR ZABAWY!

 


Sala zabaw JUPI PARK w Świdnicy gwarantuje urozmaicenie wolnego czasu i wychodzi zarazem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rodziców, poszerzając swoją ofertę o zajęcia edukacyjno- rozwojowe (np. gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne), jak i o takie, które łączą zabawę z nauką (jak np. nauka języków obcych poprzez animacje i kontakt z urządzeniami multimedialnymi).

Właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja są niezwykle ważne, dlatego też w oferciesali zabaw JUPI PARK w Świdnicy znajdują się również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem.

 

 

CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!

ŚWIĘTUJ Z SALĄ ZABAW JUPI PARK W ŚWIDNICY - BAW SIĘ DOBRZE !

 

 

plakat URO do klodzka

 

 Sala zabaw JUPI PARK w Świdnicy pamięta również o dzieciach w tych najważniejszych dla nich dniach i nie pozwoli im się nudzić w urodziny. Wyjątkowe urodziny w sali zabaw JUPI PARK sprawią, że Twoje dziecko na zawsze zapamięta ten dzień jako niezwykły! U nas każda impreza jest inna, dostosowana do wybranego tematu oraz wieku dziecka. W sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy jubilat i jego goście mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto. Nad bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą podczas imprezy czuwać będzie animatorka w niezwykłym przebraniu.

 

 

Najpiękniejszy prezent, jaki możesz sprawić swojemu dziecku, to wspaniałe wspomnienia z dnia pełnego wrażeń więc nie zastanawiaj się! Spędźcie urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Galerii Świdnickiej!