http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • BACK TO SCHOOL zajęcia zrób to sam!

    DIY BACK TO SCHOOL Powrót do przedszkola z JUPI PARKIEM Wspólnie wykonamy gadżety i akcesoria przydatne w szkole i przedszkolu! Wspólnie...

    Czytaj więcej...

  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

JUPI PARK - zabawa do potęgi JUPI!!!

 

Sieć parków zabaw i rozrywki JUPI PARK oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi.

Sala zabaw JUPI PARK w Świdnicy to niezwykłe miejsce dla dzieci, to miejsce, w którym również rodzice mogą oderwać się od rzeczywistości i przenieść wraz ze swoimi pociechami do bajkowego świata dżungli. Innowacyjny, interaktywny sprzęt rozrywkowy zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój pscyho-motoryczny dzieci.

W sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy na gości czekają go-karty, labirynty, zabawki edukacyjne kąciki zabaw, komputerki edukacyjne oraz cała masa dzikich zwierząt ukrytych wśród zabawek.

 

Na poszukiwaczy przygód w sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy czekają następujące atrakcje:

 


Kręte zjeżdżalnie, labirynty, armatki pneumatyczne,jeździki, baseny z piłeczkami zapewniają fascynujące przygody.
Zarówno mali majsterkowicze, wielbicielki mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą w sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy coś dla siebie – MEGA DOM, mini-warsztat, toaletka, kącik kuchenny to tylko niektóre z atrakcji!

 


ZAPOMNIJ O CODZIENNOŚCI I DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W WIR ZABAWY!

 


Sala zabaw JUPI PARK w Świdnicy gwarantuje urozmaicenie wolnego czasu i wychodzi zarazem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rodziców, poszerzając swoją ofertę o zajęcia edukacyjno- rozwojowe (np. gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne), jak i o takie, które łączą zabawę z nauką (jak np. nauka języków obcych poprzez animacje i kontakt z urządzeniami multimedialnymi).

Właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja są niezwykle ważne, dlatego też w oferciesali zabaw JUPI PARK w Świdnicy znajdują się również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem.

 

 

CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!

ŚWIĘTUJ Z SALĄ ZABAW JUPI PARK W ŚWIDNICY - BAW SIĘ DOBRZE !

 

 

plakat URO do klodzka

 

 Sala zabaw JUPI PARK w Świdnicy pamięta również o dzieciach w tych najważniejszych dla nich dniach i nie pozwoli im się nudzić w urodziny. Wyjątkowe urodziny w sali zabaw JUPI PARK sprawią, że Twoje dziecko na zawsze zapamięta ten dzień jako niezwykły! U nas każda impreza jest inna, dostosowana do wybranego tematu oraz wieku dziecka. W sali zabaw JUPI PARK w Świdnicy jubilat i jego goście mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto. Nad bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą podczas imprezy czuwać będzie animatorka w niezwykłym przebraniu.

 

 

Najpiękniejszy prezent, jaki możesz sprawić swojemu dziecku, to wspaniałe wspomnienia z dnia pełnego wrażeń więc nie zastanawiaj się! Spędźcie urodziny w sali zabaw JUPI PARK w Galerii Świdnickiej!