http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.bajki2left-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.lewy.lewyleft-slide.pnglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.poranki2right-slide.jpglink
http://jupipark.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/kraina_warszawa.prawy.prawyright-slide.pnglink
«
»
Loading…
  • SUPER-wtorki dla stałych klientów

    SUPER- WTORKI W JUPI PARKACH DWA STEMPLE NA KARCIE STAŁEGO KLIENTA   Czy wiecie, że wtorki są SUPER w JUPI PARKU? Nasi stali klienci we...

    Czytaj więcej...

  • Zaoszczędź! Kup karnet do JUPI PARKU

                    Twoje dziecko uwielbia salę zabaw JUPI PARK? Zaoszczędź i kup karnet do wybranej sali zabaw w Polsce!     KARNETY DO JUPI PARKU ŻYRAFA I...

    Czytaj więcej...

Najfajniejsze urodziny w mieście? Tylko w sali zabaw JUPI PARK!

 

JUPI PARK pamięta również o dzieciach w tych najważniejszych dla nich dniach i dba o to, aby był to niezapomniany dzień, pełen wrażeń i radości. W salach zabaw JUPI PARK wszystkie urwisy mogą wcielić się w rycerzy, piratów, czy też czarodziejki i w niesamowity sposób spędzić swoje święto. Wykwalifikowana animatorka zadba o rozrywkę dzieci podczas dwugodzinnego przyjęcia, dostosowując rodzaj zabaw do wieku oraz upodobań jubilata i jego gości. Obowiązkową atrakcją podczas każdej imprezy jest malowanie buzi, pozostałe konkursy i zabawy nawiązują do wybranego tematu przewodniego imprezy i tak mali piraci wyruszają na poszukiwanie ukrytego skarbu, Indianie odbywają szkolenie u Wielkiego Wodza, a wróżki i czarodzieje odgadują brzmienie magicznych zaklęć. Bez wględu na wybrany pakiet JUPI PARK zawsze gwarantuje opiekę animatora w przebraniu, przent dla jubilata oraz drobne upominki dla jego gości, a także zaproszenia urodzinowe.


Trzy kroki do szalonej zabawy:

Umów termin z personelem
Wypełnij formularz (znajdziesz go w dziale "do pobrania" lub odbierzesz na naszym placu)
Odbierz/wydrukuj zaproszenia dla swoich gości.

Aby potwierdzić rezerwację imprezy należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł, wpłat można dokonywać w recepcji odpowiedniego JUPI PARKU, bądź przelewem na konto:


Wonder World Sp. z o.o. Sp.k.
PKO 58 1020 3408 0000 4602 0381 0561
Tytuł przelewu: "Urodziny dnia _______"

W przypadku dokonania przelewu w dniu imprezy (lub w momencie odbioru zaproszeń urodzinowych) należy okazać potwierdzenie jego dokonania.

A tak wyglądały urodziny Karola w łódzkim JUPI PARKU, urodziny Karoliny oraz urodziny Emilki w JUPI PARK SILESIA (dziękujemy za nadesłanie filmów).

http://www.youtube.com/user/karoltoja#p/a/u/0/Baq7DEU0dPE

http://www.youtube.com/watch?v=luwbR0S8avE

http://www.youtube.com/watch?v=FVUFuRAFAOw&feature=g-upl

 

Urodzinowe style do wyboru (bez względu na wybrany pakiet): Czarodziejski, Modny, Sportowy, Indiański, Piracki, Rycerski.

 BIRTHDAY SECTION

Pakiet STANDARD (minimalna liczba gości: 10 dzieci):

2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabaw, upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu), plastikowa zastawa.

 

Pakiet STANDARD PLUS (minimalna liczba gości: 6 dzieci):

2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabawy, napój dla każdego dziecka, upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu), plastikowa zastawa.

 

Pakiet DELUXE (minimalna liczba gości: 6 dzieci):

2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabawy, napoje dla dzieci bez ograniczeń, upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu), plastikowa zastawa.

 

Pakiet SUPER DELUXE (minimalna liczba gości: 5 dzieci):

2 godziny szalonej zabawy, animator, malowanie buzi, konkursy i zabawy z nagrodami, napoje dla dzieci bez ograniczeń, gorący napój dla jednego opiekuna towarzyszącego dziecku, słodki poczęstunek (żelki, cukierki, ciastka, chipsy, paluszki), upominek dla jubilata (bilet godzinnego wstępu) oraz niespodzianki dla wszystkich gości, plastikowa zastawa, zdjęcia z imprezy gratis.